Що вам необхідно знати про опалення у вашій квартирі?

Порядок, складність і ціна установки лічильника тепла залежить від того, як організована подача тепла у вашому домі. Для початку вам необхідно визначити вид розводки опалення. Таких видів всього два: горизонтальна і вертикальна. Нижче наведені приклади про кожен вид розводки опалення.

Якщо у вас виникнуть додаткові питання, ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями по телефону +380 44 599 20 71

Горизонтальна розводка опалення

 

 

Принцип: один «стояк» - багато батарей. Горизонтальна розводка опалення організована таким чином: за межами квартири (а іноді і в самій квартирі) проходять два «стояка» опалення (будемо називати його теплової колектор). З одного з них гаряча вода тече по захованим в підлозі або стінах трубах через ВСЕ батареї квартири, а в другій, вода, що пройшла по всіх батареях, з квартири виводиться.

 

Як визначити горизонтальну розводку «на око»: до батареї від статі підведені дві труби.

 

Вертикальна розводка опалення

 

 

Принцип: один «стояк» - одна батарея. Вертикальна розводка опалення більшості з нас знайома: кожну кімнату, де стоять батареї, пронизують, як правило, дві труби від підлоги до стелі - «стояки». З одного «стояка» до батареї підводиться гаряча вода. Далі вона проходить по батареї і виводиться в другій «стояк». Такий тип і називається вертикальним, тому що тепло в батареї надходить зверху вниз по окремому «стояку».  

Як визначити вертикальну розводку «на око»: поряд з батареєю уздовж стіни від підлоги до стелі протягнуті дві (іноді одна) труби.

   

Лічильник тепла при горизонтальній розводці опалення. Прилад складається з декількох частин:

  • Процесор - на нього чинять усі свідчення від датчиків температури, він встановлюється на тепловому колекторі (дивись малюнок);
  • Витратомір - визначає кількість гарячої води, що пройшла через нього;
  • Датчики температури - один датчик встановлюється перед квартирою на трубі і вимірює температуру води, яка надходить в усі батареї квартири, другий датчик встановлюється на іншій трубі і вимірює температуру води, яка після проходження через всі батареї з квартири випливає.
 

 

Алгоритм установки лічильника тепла у вашій квартирі при горизонтальній розводці опалення:

  1. Ви телефонуєте в нашу компанію і разом з диспетчером визначаєте зручне для вас час для візиту інженера.
  2. Наш інженер приїжджає до вас в квартиру і оцінює технічну можливість установки лічильника тепла.
  3. Ви вибираєте тип лічильника і підписуєте договір на установку лічильника тепла у вашій квартирі, вносите передоплату.
  4. До вас, в обумовлене заздалегідь час, приїжджає монтажник та проводить роботи по установці лічильника тепла.
  5. Після установки лічильника ви підписуєте акти виконаних робіт, отримуєте всі необхідні документи, гарантію.
  6. Чи отримуєте квитанцію про оплату вже за показаннями лічильника.
  7.